Okres przygotowawczy i transferowy za nami. Krótkie podsumowanie obu w Naszym wykonaniu.

Podsumowanie okresu przygotowawczego:
Zajęcia treningowe rozpoczęliśmy 12 lipca. Odbywały się one dwa, trzy a nawet cztery razy w tygodniu. Cieszy bardzo duża frekwencja na zajęciach treningowych (blisko 20 osób na każdym treningu, a momentami prawie 30). W meczach kontrolnych swoje umiejętności mogło zaprezentować aż 30 zawodników. Bardzo solidnie przepracowany, krótki okres przygotowawczy, miejmy nadzieję przyniesie dużo dobrych meczy ligowych w naszym wykonaniu.
Wyniki meczy kontrolnych:
Sokół Orzech – Naprzód Łubie 8-0
Sokół Orzech – Unia Kalety 3-4
Sokół Orzech – Zryw Radonia 9-2
Sokół Orzech – Odra Miasteczko Śl 0-2
Sokół Orzech – Silesia Miechowice 3-3
Sokół Orzech – Juvenstus Piekary Śl. 2-2

Podsumowanie okienka transferowego:

Naprawdę kilku ciekawych i wartościowych zawodników zasiliło pierwszą drużynę naszego klubu, po kolei:

Przybyli: Wojciech Neuman (Orzeł Nakło Śl), Szymon Weber (Nitron Krupski Młyn), Zapiór Jakub (Szombierki Bytom), Cichoń Piotr (Źródło Krośnica), Tokarski Łukasz i Brzenzka Tomasz (Przyszłość Nowe Chechło), Huras Patryk (Nadzieja Bytom), Boncol Wojciech, Grabowski Michał, Solipiwo Patryk, Grabiec Dawid, Krawczyk Michał (z drużyny juniorów), Loska Jacek (wolny zawodnik)

Ubyli: Strzelczyk Mateusz (praca za granicą), Glanc Michał  (koniec wypożyczenia), Gnida Mateusz i Osiewicz Michał (czasowe wypożyczenie), Hajda Piotr (wypożyczenie Czarni Kozłowa Góra)

Czasowy rozbrat z piłką: Popławski Bartosz (problemy zdrowotne), Patoń Szymon (kontuzja), Piekarczyk Paweł (sprawy osobiste)