UKS Unia Strzybnica – LKS Sokół Orzech 2-3 (2-1)

Bramki: Hadyk Jacek 2, Rogala Krystian

Skład: Matysek – Lasok, Grabowski, Mik, Langosz – Praski, Dolibóg – Gnida, Biela, Rogala – Hadyk

Zmiany: Skrzypulec – Gnida, Dryk – Dolibóg, Żydek – Hadyk, Przykuta – Rogala

W ostatnim meczu rundy jesiennej podtrzymujemy dobrą passę i pokonujemy rywala ze Strzybnicy 3-2. Mecz od początku nie układał się po naszej myśli. Sytuacjami strzeleckimi moglibyśmy obdarować kilka spotkań. A rywal  prezentował się dużo lepiej, niżby wskazywało na to miejsce w tabeli. Szczególnie groźni byli w kontrataku i stałych fragmentach. Po zamieszaniu w polu karnym, po jednym z nich zdobywają prowadzenie. My bierzemy się w garść i szybko wyrównujemy za sprawą Krystiana. Mamy kilka kolejnych stówek, z poprzeczką włącznie. Gdy wydawało się, że mamy wszystko pod kontrolą, po głupiej stracie w środku pola i przypadkowym wybiciu gospodarze wychodzą na prowadzenie.

Po przerwie bierzemy się jednak w garść. Co chwilę tworzymy sytuacje. Setek mamy……. no właśnie, aż ciężko je policzyć. Wysoko podchodzimy do rywala, co pozwala nam tworzyć naprawdę dobre akcje. Długo nic nie chce wpaść, jednak Jaca, wykorzystuje dwie z kilku swoich sytuacji sam na sam i wychodzimy na prowadzenie. Możemy podwyższyć wynik z rzutu karnego, po faulu na Dryku, jednak Adiemu nie chciało tego dnia nic wejść do bramki przeciwnika, nawet rzut karny. Czasami tak bywa,  jednak to mogło się w końcówce zemścić po chyba jedynej akcji gospodarzy w II połowie. Kontrolujemy  wynik do końca spotkania i w naprawdę dobrych humorach, mimo kiepskiego początku,  kończymy rundę jesienną sezonu 2016/2017.

Dzięki wszystkim za ostatni mecz i całą rundę.